شونه

با شونه به راحتی می‌توانید سالن زیبایی خود را مدیریت کنید و دیگر نگران مدیریت مالی و نوبت‌های داده شده به مشتریان نباشید

برای عضویت کلیک نمایید!

رایگان استفاده نمایید!

بعد از عضویت استفاده از پنل شونه تا ۳ روز رایگان است. در این مدت به طور کامل می توانید شونه را تست کرده و از تمامی امکانات آن استفاده نمایید.

زمانبندی دقیق

همیشه یکی از بزرگترین مشکلات برای سالن های زیبایی در روزهای شلوغ یادآوری نوبت های مشتریان است. با تقویم شونه به راحتی می توانید تمامی نوبت های روزانه هفتگی ماهانه و حتی سالانه ی خود را در ساعت های مختلف مشاهده و در صورت نیاز ویرایش کنید. شونه برای مشتریان شما سیستم پیامک یادآوری و تماس تلفنی در نظر گرفته است که با استفاده از این دو سرویس با خیال راحت می توانید بدون اینکه وقتی از شما کاسته شود مشتریانتان را مدیریت کنید.

نوبت دهی

با دفتر نوبت و تقویم خود برای نوبت دهی خداحافظی کنید. با شونه به راحتی می توانید وقت نوبت صادر کرده و در صورت عدم سرویس دهی و یا کنسل کردن نوبت به مشتریانتان تنها با یک کلیک آنها را از این موضوع باخبر سازید.

مدیریت مشتریان

دسترسی سریع به مشتریان, دفترچه تلفن, تراکنشات مالی و سفارشات مشتریان به همراه آلبوم تصاویر و گزارش گیری کامل مالی تنها بخشی از قسمت مدیریت مشتریان شونه می باشد.

آمار

شونه شامل اطلاعات آماری از قبیل سفارش, نوبت, درآمد از هر کدام از آیتم های فروش و سرویس دهی و همینطور مشتریان شما می باشد که دیگر به هیچ نرم افزار مالی و گزارشگیری دیگری نیاز نداشته باشید.

info [at] shooneh.com

هر گونه سوال در باره‌ی خرید و یا درخواست همکاری در فروش را با ما در میان بگذارید.

استان گیلان - رشت - خیابان حاجی آباد کوچه طواف ساختمان لادن طبقه ۳ واحد ۵ شرکت داده پردازش ابری سپهر